شرکت بازرگانی اينووا اتوماسيون

چالش همیشگی!
اپلیکیشن های جدید چالش های جدیدی به ارمغان می‌آورد که گروه inovance همیشه مصمم به مقابله با آنها بوده است و با سرمایه
‌گذاری 10 درصدی از درآمد حاصل از فروش خود در بخش تحقیق و توسعه R&D و به‌کارگیری حدود 700 مهندس با مدارک بالا از دانشگاه‌های مطرح دنیا به مقابله با آنها پرداخته است.
فعالیت بخش تحقیق و توسعه R&D این گروه در 3 زمینه می باشد،فن‌آوری هسته ای در برق و قدرت،توسعه محصولات و راه حل های کاربردی در صنایع متمرکز.فن‌آوری‌های گروه inovance که در طی چند سال گذشته توسط گروه تحقیق و توسعه که مالکیت معنوی آن متعلق به گروه inovance می‌باشد گسترش و کاملا در معرض فرآیند مهندسی دقیق شامل طراحی،مدل سازی،تجزیه و تحلیل عملکرد،تست های یکپارچه و دقیق که تکنیک‌های تضمین کیفیت می‌باشند قرار گرفته است.

امکانات استثنایی در تحقیق و توسعه
گروه تحقیق و توسعه از کامل‌ترین و بهترین نرم افزارهای طراحی،برای طراحی و تولید محصولات جدید و همچنین توسعه آن‌ها استفاده کرده و به منظور دستیابی به کامل‌ترین محصولات،محیط های تست مکانیکی،حرارتی و بازدهی با انواع موتورهای مختلف را برای انجام تست‌های یکپارچه ی تمام محصولات،در داخل کارخانه ایجاد کرده است.

گواهینامه‌ها:
با قانونمند شدن هر چه بیشتر بازارها،اعتبار بین‌المللی گروه در گروی گواهینامه‌های بین‌المللی می‌باشد.تمامی آخرین محصولات گروه تحت استانداردهای CE وUL طراحی گردیده و تیم تحقیق و توسعه همیشه همکاری کامل را در بخش بین‌الملل با سازمان‌ها و شرکت های استاندارد و ایمنی همچون TUVآلمان-آزمایشگاه‌های تست (UL)-ایمنی کاربری TUV Rheintal و ایمنی آسانسور Lift Institut انجام می‌دهد.

سازنده ای در کلاس جهانی
کارخانه تولیدی ما در شهر Suzhou به بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و روش‌های رباتیک تولید و همچنین گواهی ایزو 9001 دارای استاندارد‌های جهانی مدرن می ‌باشد که به منظور بازدهی و پاسخ گوئی سریعتر به نیازهای جهانی بازار آسانسور برنامه ای برای رشد و توسعه را در پیش رو دارد.

مدیریت زنجیره تامین
ما به منظور اطمینان از کیفیت فرآیندهای تولید با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک‌های بازرسی همچون بازرسی لحیم کاری،بازرسی نوری اتوماتیک،بازرسی دمای کوره،تست داخلی مدار،تست عملکرد و پوشش منسجم محصولات خود را کنترل می‌کنیم.ما به منظور رسیدن به سطح بالایی از بازدهی و عملکرد با استفاده از سیستم‌های کنترلی و فرآیند آماری (SPC) به صورت منظم،میزان انحراف و الزامات را در سطح بسیار بالا اندازه گیری و مدیریت می‌کنیم.

بسته الکترونیکی (راه‌حل های مهندسی شده)
ما به منظور کاهش هزینه‌ها و صرف زمان کمتر بسته‌های الکترونیکی را تهیه کردیم که کنترل پنل‌های MR و MRL با کنترل یکپارچه NICE برای راه اندازی موتورهای گیربکس و گیرلس به همراه سیستم یو پی اس خارجی (به منظور فراهم کردن امکان نجات اضطراری ) یکپارچه گردیده است. ما همچنین لوازم جانبی بسیاری از جمله COPs و LOPs نمایشگرها،کابل‌های آسانسور،سنسورهای ترازکننده و ... را بر مبنای درخواست شما ارائه می‌نمائیم.
سری کنترلر های یکپارچه NICE رویکردی نوآورانه برای تولید کننده‌هایی می باشد که به دنبال عملکرد فوق‌العاده و با هزینه رقابتی هستند با امکان یکپارچه سازی اینورتر و کنترلر گروه Monarch اولین بار در سال 2006 موفق به معرفی محصولات کنترلی یکپارچه (Integrated Soloution) گردید.
مزایای این تکنولوژی به خوبی توسط تولیدکننده‌های آسانسور به اثبات رسیده است که بصورت ترکیبی از تمام قابلیت‌های مهم در یک محصول بهره می‌برند اعم از:
ابعاد مناسب و بهینه
برنامه نویسی همزمان و یکپارچه
راه‌اندازی آسان و سریع
کیفیت حرکتی بسیار بالا و دقیق بصورت Direct Approach
افزایش ایمنی در زمان Re-Leveling با سیستم محافظت UCM

پیشگام در راه‌حل های یکپارچه!
کشور چین با داشتن حدود 3/2 سهم جهانی از 650،000 تاسیسات آسانسور جدید در سال 2016 بزرگترین بازار جهانی برای آسانسور می‌باشد و شرکت Monarch (تاسیس در سال 2003) با ارائه خدمات به تولید کننده‌های دیگر بیش از 3/1 بازار سیستم‌های کنترل آسانسور را در دست خود دارد که عوامل متعددی در این رشد قابل توجه موثر بوده است.
فن‌آوری‌های نوآورانه-پیشگامی در ارائه راه‌حل‌های یکپارچه کنترل آسانسور Integrated Controller
محدوده گسترده محصولات-ارائه خدمات برای تمامی آسانسور‌ها و پله‌های برقی در اندازه‌ها و کلاس‌های مختلف
راه‌حل‌های اختصاصی-رضایتمندی تولیدکننده‌های بزرگ از عملکرد و الزامات ایمنی لازم و قابلیت‌های اختصاصی
تولید در کلاس جهانی-ارائه محصولات مناسب از لحاظ کیفیت و هزینه
پشتیبانی فنی قابل اعتماد-تخصص و دانش سازمان یافته جهت ارائه خدمات به تولید‌کننده‌ها
بازار چین با نصب بیش از حدود 5/3 میلیون آسانسور و پروژه‌های بازسازی به بلوغ رسیده و در حال تبدیل شده به یک بازار مناسب در تجارت آسانسور می‌باشد.Monarch به عنوان پیشرو در مهندسی و ارائه راه‌حل‌های توسعه‌ای و نوآورانه در این صنعت طیف گسترده‌ای از محصولات همچون سیستم های یکپارچه کنترل برای آسانسور‌های مسافربری جهت استفاده در ساختمان‌های مسکونی و عمومی و تجاری و همچنین آسانسور‌های کالابر انبارها و یا Cargo را به خوبی پوشش می‌دهد.
با رشد سریع آسانسور‌های خصوصی و عمومی فارغ از اینکه پروژه نصب جدید و یا نوسازی باشد و یا از موتور گیربکس و یا گیرلس استفاده شده باشد.گروه ما کیفیت،اطمینان،راحتی و ایمنی را در آسانسورها و پله‌های برقی با محصولات خود تضمین می‌نماید.

مهندسی ایمنی
صنعت آسانسور پس از معرفی استانداردها و شیوه‌های جدید ایمنی (EN81) منجر به یک هماهنگی و نوآوری جدید گردیده است. Monarchدر بازار جهانی همیشه به عنوان رعایت‌کننده ایمنی با دقت بالا معرفی گردیده (GB Code) محصولات یکپارچه Nice طبق استاندارد و ایمنی EN81-1-A3 تولید و عرضه شده است.به عنوان مثال:به منظور مقابله با حرکت‌های ناخواسته کابین آسانسور (UCM).
تمام راه‌حل‌های کنترلی و الزامات لازم و منطقی با رعایت کلیه موارد ایمنی اعم از اجباری و یا غیر‌اجباری ارائه گردیده است.

همیشه به سمت پبشرفت !
گروه Inovance با حرکت به سمت جلو و پیشرفت با رشد سالیانه 32 درصد به درآمد حاصل از فروش 548 میلیون دلار در سال 2016 دست یافت.نوآوری‌های پایدار گروه باعث ارائه محصولات با تکنولوژی جدید در بخش انرژی‌های نو و وسائل نقلیه الکتریکی و اینورترهای حمل و نقلریلی سبک گردیده است. این گروه توانسته است میلیون‌ها اینورتر برق را در طیف گسترده‌ای از صنایع تحویل جامعه جهانی دهد و پیشرفت قابل توجهی در ارائه و تولید مدارات کنترلی و همچنین کنترلر‌های قابل رقابت از نظر هزینه بدست آورد.

انتقال راه حل‌ها به صنایع

واحدهای تجاری شرکت Inovance بر صنایع زیر متمرکز گردیده

آسانسور و پله برقی
دستگاه‌های تزریق پلاستیک
ماشین آلات نساجی
کمپرسورهای هوا
جرثقیل‌ها
چاپ و بسته بندی
رباتیک
وسائل نقلیه الکتریکی
حمل و نقل ریلی سبک

گروه Inovance در سال 2003در شهر شنزن، در یکی از موفق‌ترین مناطق ویژه اقتصادی چین تاسیس گردیده و عرضه اولیه سهام عمومی خود در بورس اوراق بهادار شنزن را در سال 2010 انجام داده ات و از آن زمان به بعد توسط Forbes به عنوان یک SME پر پتانسیل معرفی گردیده تا در انتخاب گروه forbes در سال 2014 تحت لیست شرکت‌های برجسته آسیایی و اقیانوس آرام با درآمد مستمر حدود 1 بیلیون دلاری در رده بسیار بالایی قرار گیرد.
به عنوان یک سازمان جوان و پویا،ساختار موثری برای تحقق بخشیدن آینده‌ای پویا و موفق فراهم گردیده و هدف آن تبدیل شدن به یکی از تامین کنندگان پیشرو در ارائه محصولات و راه‌حل های اتوماسیون صنعتی به منظور یاری و کمک به مشتریان از طریق همکاری نزدیک به عنوان شرکای تجاری می ‌باشد.
کار با گروه Inovance دستاوردی بیش از دسترسی به یک محصول مصرفی برای مشتریان بوده است.همچون دسترسی به امکاناتی در سطح جهانی و همچنین متخصصان بسیار ماهر و توانا،ترکیب تکنیک‌های تولید انعطاف‌پذیر و درک عمیق الزامات هر بخش ما را قادر به ارائه راه‌حل‌های جامع می‌نماید.Monarch یکی از واحدهای تجازی گروه Inovance در زمینه تولید و ارائه مدارکات کنترلی و سیستم‌های هدایت آسانسور و پله برقی می‌باشد.

شرکت بازرگانی Inova Automation
اینووا اتوماسیون (Inova Automation) به منظور ترویج و صادرات محصولات Inovance در سطح بین المللی و با هدف توسعه یک سازمان پشتیبانی فنی برجسته در سال 2012 تاسیس شده است. پس از تاسیس یک دفتر صادرات بین المللی در هنگ کنگ،دفاتر بعدی در بازارهای مهم دنیا همچون هند،ایران و ترکیه و کره جنوبی و همچنین برای ارائه و تغذیه تکنولوژی اروپایی در فرآیند تولید و طراحی مجموعه محصولات جهانی نسل آینده در ایتالیا تاسیس گردید.

. آدرس اینترنتی: www.inovaautomation.ir